GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

آپدیت جدید و بزرگ بازی Dota 2

 

طی مراسم “The Boston Major” کمپانی Valve تیزری جدید نمایش داد که در واقع مربوط به یکی از بزرگ ترین آپدیت های بازی Dota 2 بود . این آپدیت که “The New Journey” نام دارد به جای این که بازی را از پچ 6.88f به پچ 6.89 تبدیل کند مستقیما به پچ 7.00 می رساند و این یعنی با آپدیت بزرگی طرف هستیم. با ما همراه باشید تا نگاهی به مهم ترین نکات مربوط به این آپدیت بیندازیم.

ما در ادامه ی مطلب ، مهم ترین تغییراتی که این آپدیت در بازی Dota 2 ایجاد کرده است را قرار میدهیم ولی شما می توانید لیست کامل تغییرات را در سایت رسمی بازی Dota 2 بخوانید .

بازی Dota 2

این آپدیت اکنون برای جمعیت کوچکی از بازیکنان عرضه شده است و در مرحله تست شدن توسط کاربر ها به سر می برد. پس اگر شما هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اید مشکلی نیست چرا که به زودی و پس از رفع شدن ایراد های جزئی این آپدیت برای همه در دسترس خواهد بود.

تغییرات از این قرار است :

 • چند وقت پیش Valve طی مراسم “The International” سال 2016 با عرضه یک تریلر گفته بود که یک هیرو ی جدید به نام ” The Monkey King” قرار است به زودی عرضه شود . اکنون همان زمان است و این هیرو به بازی اضافه شده است. باید اشاره کرد که این هیرو قبلا در بازی Dota 1 حضور نداشته و این اولین حضور آن در دنیای Dota به حساب می آید. شما می توانید توانایی های این هیرو را در صفخه ی مربوط به آن مشاهده کنید. همچنین محیط جدید برای بازی مطابق با ظاهر این هیرو ، ظاهر مخصوص(آرکانا) برای این هیرو هم که با تغییر سطح هیرو ی شما تغییر ظاهر میدهد و شکلک های جدید() با این هیرو عرضه شده اند که نوعی محتوای اضافه است قابل خریداریست.
 • رابط کاربری (بهتر است بگویم HUD) داخل بازی به طور کلی بازسازی شده به طوری که ممکن است ابتدا به آن عادت نداشته باشید ، اما این تغییرات باعث شده است که شما بخش بیشتری از صفحه ب بازی را مشاهده کنید.

 • منو ی اصلی بازی به خصوص بخش انتظار قبل اجرای مسابقات هم دچار تغییرات ظاهری جدیدی شده است و چندید مشکل هم رفع شده است. از اینک شما می توانید در بخش انتظار قبل مسابقه آیتم های اولیه ی خود را انتخاب کنید.
 • سه هیروی Viper , Enigma , Slardar ظاهر اصلی شان به طور کلی بازسازی شده است.
 • گیم پلی بازی تغییرات زیادی کرده است :
 1. سیستم Leveling بازی تغییر کرده است و در سطح های 10 ، 15 ، 20 ، 25 یک ویژگی از دو ویژگی پیشنهاد داده شده به شما که به قدرت های هیرو یا یکی از توانایی های آن مربوط می شود ، را انتخاب می کنید که باعث می شود هیروی شما قوی تر شود.
 2. از این پس در سطوح 6 ، 12 ، 18 می توانید توانایی Ultimate خود را انتخاب کنید.
 3. در بازی محل هایی به نام”Shrine” اضافه شده اند که  در نقشه برای هر تیم 5 عدد Shrine ، در نزدیکی Tower ها و Secret Shop مخصوص هر تیم  قرار داده شده اند. می توان به این Shrine ها از طریق Teleport دسترسی داشت. Shrine ها پس از نابودی هر دو Tower های یک ردیف قابل واژگونی از طریق تیم مقابل هستند . در نزدیکی این محل ها شما می توانید با کلیک روی آن ها مقداری از سلامتی (HP) و Mana خود را افزایش دهید.
 4. قابلیت جدید “Backpack” به شما کمک میکند تا 3 تا آیتم اضافه تر با خود حمل کنید اما این آیتم ها قابل استفاده برای افزایش قدرت شما نیستند بلکه تنها برای ساختن آیتم های پیچیده تر می توانید از آن ها استفادده کنید.
 5. محل Roshan در نقشه و برخی از قدرت هایش هم تغییر کرده است.
 6. از این به بعد Rune ها به دو دسته ی Poweup و Bounty تقسیم شده اند که دیگر Bounty ها  در رود نیستند بلکه در هر 4 جنگل و هر 2 دقیقه به وجود می آیند. ولی همچنان Powerup ها در رود و مثل قبل هستند.
 7. جنگل ها ، راه های عبوری و Ancient هایشان تغییر کرده اند و یک Ancient جدید هم اضافه شده است. همچنین Neutrals ها هم تغییراتی کرده اند و از این پس به جای Spell Immune قرار است 70% Magic Resistance داشته باشند.
 8. هفت هیروی Anti-Mage , Bounty Hunter , Chaos Knight , Phantom Lancer , Riki , Sniper از این پس می توانند از آیتم Specter استفاده کنند.
 9. توانایی های 4 هیروی Lycan , Necrophos , Techies , Treant Protector بازسازی شده اند و تغییرات زیادی کرده اند.
 10. سه هیروی Crystal Maiden , Skywrath Mage , Zeus از نظر استفاده ی آیتم Specter تغییر کرده اند.
 11. تغییرات گیم پلی بسیار زیاد هستند می تواند لیست کامل آن ها را اینجا بخوانید.
 • از این پس برنامه نویسان می توانند در بخش آفلاین بازی اسکریپ های خود را برای هوش مصنوعی مربوط به کنترل هیرو ها توسط رایانه به بخش Workshop ارسال کنند و هوش مصنوعی خود را بسازند.
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...