GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

اطلاعات و تریلر گیم پلی بازی Super Mega Baseball 2

 

یکی از بازی های ورزشی که در سال 2014 خیلی خوب ظاهر شد بازی Super Mega Baseball بود که شرکت مستقل Metalhead Software واقع در کشور کانادا منتشر کننده آن بود. نسخه دوم این بازی قرار است در سال 2017 برای سه پلتفرم PS4 , Xbox One , PC عرضه شود و چند روز پیش تریلر گیم پلی کوتاهی از آن به نمایش درآمد. با ما همراه باشید تا نگاهی به تریلر گیم پلی بازی Super Mega Baseball 2 داشته باشیم.

بازی Super Mega Baseball 2
Super Mega Baseball 2

یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت نسخه اول این بازی شد ، گرافیک کارتونی آن بود که در این نسخه هم حفظ شده است. سازندگان اشاره کرده اند که برای بهبود این نسخه بیشترِ تمرکز خود را روی اضافه کردن بخش آنلاین به بازی ، گسترش دادن شخصی سازی در تیم ها و بازیکنان و ارائه گرافیک بهتر گذاشته اند. به نظر می سد که گیم پلی بازی از آن جا که اشکال زیادی نداشت فرق زیادی نکرده و تنها کمی بهبود یافته است.

در نسخه قبلی واقعا جای خالی بخش آنلاین حس می شد ولی در این نسخه ، این بخش به بازی اضافه شده است و اجازه ی بازی کردن حداکثر 4 نفر به صورت co-op و یا در مقابل هم را میدهد. در بخش فیزیک و پویایی هم سازندگان بازی را خیلی به واقعیت نزدیک کرده اند.

Super Mega Baseball 2
Super Mega Baseball 2

این تغییرات نشان دهنده این است که سازندگان کاملا به انتقاد های مربوط به نسخه قبل توجه کرده اند و می خواهند هرچه بهتر نقاط ضعف آن را پر کنند که چنین روحیه ای برای یک شرکت مستقل بازی سازی بسیار ارزشمند است و الگوی خوبی برای دیگر شرکت ها می باشد.

شما می توانید تریلر گیم پلی بازی Super Mega Baseball 2 را با سه کیفیت متفاوت در ادامه مطلب دانلود کنید:

کیفیت 1080

____________________________________

کیفیت 720

____________________________________

کیفیت 360

منبع

No votes yet.
Please wait...