معماری

اولین تریلر بازی Titanfall 2

EA به صورت تصادفی بخشی از کنفرانس تمرینی خود را منتشر کرد که باعث فاش شدن اولین تریلر بازی Titanfall 2 و اطلاعات قابل توجهی از این بازی محبوب شد. برای مشاهده این اطلاعات به ادامه مطلب مراجعه کنید .

اطلاعات لو رفته:

  • شش تایتان جدید،هرکدام با توانایی های رزمی جدید و گزینه های سفارش سازی خاص خود به بازی اضافه شده.
  • بخش چندنفره تحت عنوان بررسی فنی پیش از نمایش تریلر بررسی شد.
  • وجود داشتن مراحل singleplayer کاملا افلاین با خط داستانی منحصر به فرد.
  • تاریخ انتشار:۲۸ اکتبر
  • پلتفرم ها:PS4, Xbox One, PC .

تصاویر  منتشر شده:

در معرفی این تریلر گفته شده که  بخش تک‌نفره ای با همان هیجانی که بخش انلاین داراست  وجود دارد و در بخش تک نفره نیز شما میتوانید با تایتان های دیگر مبارزه کنید.در بخش تک‌ نفره این عنوان ، بازیکن در دنیای بازی 2 Titanfall سفر میکند و چیز های شگفت انگیزی میبیند و شاهد هماهنگی بیشتر خلبان و تایتان خواهیم بود و همچنین بازیکن دارای توانایی کنترل کامل حرکات و مبارزات خواهد بود که به جذابیت این بازی اضافه میکند.

همچنین گفته شده که خلبان اصلی تایتان ها میمیرد و خلبان جدیدی به میدان میاید و با ربات های بسیار قدرتمند تر از قبل روبه رو خواهیم شد.در این نسخه ما سراغ دشمنان جدیدی میرویم که گیم پلی رو بسیار جذاب تر و چالش برانگیز تر کرده.

همچنین گفته شده که سرعت تایتان ها نسبت به نسخه های قبلی بسیار افزایش یافته و همانطور که در بالا گفتیم هر تایتان از قابلیت ها و توانایی های ویژه خودش برخوردار است.

دانلود تریلر بازی  Titanfall 2 با دو کیفیت :

کیفیت‌ ۴۸۰ با حجم ۱۷مگابایت:دانلود
کیفیت ۷۲۰ با حجم ۳۳مگابایت:دانلود

و در پایان این تریلر تاریخ انتشار بازی Titanfall 2 در 28 اکتبر (7 آبان) عنوان می شود و همانطور که پیش از این گفته شده بود پلتفرم‌های این بازی PS4، xBox ONE و ( PC (Origin میباشد.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی Mr_Em0ji

Administrator of GameManiacs.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس