GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

اولین نگاه به نقشه ی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 

به گفته ی یوبیسافت بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands بزرگ ترین بازی جهان-بازی و اکشن-ماجراجویانه ی این کمپانی دوست داشتنی تا به امروز است. حال میخواهیم نگاهی به نقشه ی تازه منتشر شده از این بازی بی اندازیم که نشان دهنده ی کشور بولیوی ،یکی از کشور های آمریکا ی جنوبی، است.اما حتی با نگاهی عمیق به دستاورد تیم هنری این بازی که کشور بولیوی را در مقیاسی مینیاتوری نشان میدهد هم نمی توان متوجه شد که چقدر این نقشه بزرگ است اما حداقل میتوان فهمید که چه شکلی است.

 

“Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands” به 21 منطقه تقسیم می شود ، هر کدام از آن ها دارای جمعیت غیر نظامی مخصوص به خود هستند. هر منطقه دارای تعداد عمده ای(در مقایسه با واقعیت) از شهر ها ، دهکده ها ، راه های زمینی و راه های آبی است. اما سازندگان گفته اند که مراکز صنعتی و راه های اضافه ای را هم به بازی اضافه کرده اند.

بنیوت مارتینز(Benoit Martinez) ،کارگردان بخش گرافیک فنی بازی، در مصاحبه با سایت “Polygon” گفت:

ما روی NPC ها بسیار وقت گذاشتیم به طوری که آنها کاملا زنده به نظر می رسند. آنها شب به خواب میروند ، صبح بیدار می شوند ، به سر کار می روند و… . چه شما با آنها برخورد داشته باشید چه نه ، آنها زندگی خودشان را ادامه میدهند.

بازی همچنین دارای 11 نوع مختلف از زیست بوم هاست ، که هر کدام به طور کامل یک محیط زیست خاص با آب و هوا ، ظاهر ، گیاهان و حیوانات منحصر به فرد خود است.

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands در تاریخ 7 مارس سال 2017 (معادل 17 اسفند سال 1395) برای پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و ویندوز منتشر می شود.

 

No votes yet.
Please wait...