بسم الله الرحمن الرحیم

با گذشت نزدیک به 1 سال از آغاز به کار سایت GameManiacs بازدید سایت روز به روز بیشتر شده است که این مسئله بستری مناسب و پربازده را برای تبلیغات فراهم می آورد. اگر شما وبسایتی را مدیریت می کنید و یا مالک یک فروشگاه هستید که برای کاربران ما جذاب خواهد بود تبلیغات در GameManiacs بهترین راه برای پیشرفت و بیشتر دیده شدن شماست.

ads

در صورتی که برای تبلیغات دو دل هستید پیشنهاد می کنیم متن زیر را بخوانید:

1.چرا در فضای وب تبلیغ کنیم؟

زیرا وب فضایی رایگان و قابل دسترسی است که هر کسی توانایی دیدن آن را دارد و اگر فردی تبلیغ شما را ببیند احتمال اینکه به آن علاقه نشان دهد بیش از راه های تبلیغ قدیمی تر است.

2.چرا در سایت GameManiacs تبلیغ کنیم؟

زیرا وب سایت GameManiacs دارای تعداد قابل توجهی مخاطب است که همه آن ها گیمر بوده و علایق آن ها مشخص است پس شما می توانید برنامه تبلیغاتی خود را هوشمندانه تر اجرا کنید. همچنین امکان موفقیت شما و جذب مخاطب بیشتر می باشد زیرا که نسبت به سایت های دیگر کاربران ما تعامل بیشتری با سایت و یکدیگر دارند که این با طراحی ساده اما جذاب و کاربردی سایت و همچنین رویکرد مدیریت نسبت به کاربران به دست آمده است.

علاوه بر تمام این موارد، GameManiacs روزانه بیش از 2000 بازدید کننده را به خود جذب می کند و بازدید روزانه سایت بیش از 5000 بازدید در روز می باشد و علاوه بر اینکه این آمار روز به روز بهتر می شود حدود 1000 نفر از این بازدیدکنندگان ثابت بوده و هر روز از سایت بازدید می کنند که باعث می شود بازدهی تبلیغات بیشتر شود.

رتبه الکسای سایت که یکی از معتبر ترین سرویس های رتبه بندی سایت ها بر اساس بازدید می باشد در حال حاضر حدود 4000 ایران بوده که با توجه به عمر کم سایت بسیار عالی می باشد.

3.تعرفه تبلیغات:

ما تلاش کرده ایم که تعرفه تبلیغات مناسب و منصفانه ای داشته باشیم.

بنر 468*60 کنار لوگو 20000 تومان – موجود نیست تا 15 خرداد 96

بنر 468*60 بالای مطالب در صفحه اصلی 17000 تومان

بنر 468*60 بالای نوشته ها 12000 تومان

بنر 468*60 پایین نوشته ها 10000 تومان

بنر 120*240 در سایدبار 10000 تومان

سفارش تبلیغات به صورت 3 ماهه یا بیشتر شامل تخفیف می باشد.

برای سفارش از طریق تماس با ما اقدام کنید.

 

Rating: 4.8. From 5 votes.
Please wait...