GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

تریلر جدید بازی Rime

 

بازی Rime ، عنوان ماجراجویانه شرکت Tequila Works که مدت زیادی است در انتظار آن به سر می بریم ، بعد از تقریبا 3 سال با تریلری جدید دوباره نشان می دهد که با یک عنوان ماجراجویانه با محیط های بسیار زیبا طرف هستیم که شاید گاهی ما را به یاد بازی همچون The Legend of Zelda اندازد. برای دانلود تریلر جدید بازی Rime ، دیدن تصاویر و اطلاع از اخبار جدید پیرامون این بازی با ما همراه باشید.

اولین نمایش از این بازی به مراسم Gamescom 2013 برمیگردد که در آن زمان قرار بود این بازی در انحصار PS4 باشد اما اکنون اعلام شده است که سازندگان سر عقل آمده اند و می خواهند بازی را برای همه پلتفرم ها و حتی برای Nintendo Switch هم عرضه کنند.  تاریخ عرضه بازی هم به طور تقریبی در ماه May سال جاری اعلام شده است تا بلاخره بعد از چندین سال انتظار بتوانیم این بازی را تجربه کنیم. در ادامه می توانید عکس های تازه منتشر شده از بازی را مشاهده کنید (البته در پایان این مطلب میتوانید عکس ها را با کیفیت کامل نیز دانلود کنید) :

اطلاعات بیش تری از بازی منتشر نشده است و باید منتظر ماند تا سازندگان اطلاعات بیش تری از این بازی منتشر کنند ولی این تریلر جدید نشان دهنده بخشی از گیم پلی بازی نیز می باشد. برای دیدن تریلر جدید بازی Rime شما می توانید آن را با 3 کیفیت متفاوت در ادامه مطلب دانلود کنید :

کیفیت 1080     کیفیت 720     کیفیت 360

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

دانلود عکس ها با کیفیت کامل

منبع

No votes yet.
Please wait...