GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

جدیدترین تریلر گیم پلی Mass Effect Andromeda

 

بازی مورد انتظار شرکت Bioware یعنی بازی Mass Effect Andromeda قرار است در تاریخ 21 ماه March سال جاری میلادی که مصادف است با اوایل سال ۹۶ ، عرضه می شود. امروز در طی کنفرانس Nvidia در مراسم CES 2017 عکس های جدید و تریلر گیم پلی کوتاهی از بازی به نمایش در آمد. برای دیدن تریلر گیم پلی Mass Effect Andromeda و عکس های جدید آن با ما همراه باشید.

خیلی ها از جمله من برای این بازی خیلی هیجان زده هستند چرا که زمان زیادی را پشت سر گذاشته اند تا دوباره در قالب یک بازی RPG در کهشکشان ها سفر کنند و در کنار گیم پلی و گرافیک ارتقاع یافته تجربه خیلی بهتری از بازی داشته باشند. در این تریلر جدید شما شاهد بخشی از گیم پلی پویای بازی خواهید بود همچنین سازندگان تصاویری هم از محیط ها و مبارزات بازی منتشر کرده اند که در ادامه میتوانید آن ها را مشاهده کنید و یا در پایان این مطلب آن ها را با کیفیت کاملشان دانلود کنید.

این تریلر گیم پلی Mass Effect Andromeda با وجود این که می تواند تا مدتی سرگرمتان کند اما آنچنان طولانی و شاید رضایت بخش نباشد و من به شخصه انتظار تریلر طولانی تری را داشتم اما همان طور که در مراسم CES 2017 گفته شد این تریلر نگاه زودگذری به بازی می اندازد و با وجود کوتاه بودن اطلاعات خوبی از محیط های بازی و گیم پلی ارائه می کند.

دانلود تریلر گیم پلی Mass Effect Andromeda با 3 کیفیت متفاوت :

کیفیت 1080     کیفیت 720     کیفیت 360

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

دانلود عکس ها با کیفیت کامل

منبع

No votes yet.
Please wait...