بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت شما کاربران عزیز GameManiacs، با گذشت نزدیک به 7 ماه از افتتاح سایت. بازدید سایت روزانه بالاتر می رود و همین باعث کند شدن سایت می شود که این مشکل با ارتقاء هاست برطرف می شود که این موضوع طبعا هزینه های سایت را افزایش می دهد و با توجه به اینکه تمام خدمات ما رایگان می باشد، برای تامین این هزینه ها به مشکل بر می خوریم.

02

همانطور که گفته شد ما برای تامین هزینه های سایت با مشکل روبرو هستیم، به همین دلیل درخواستی از شما داریم. درخواست ما این است که از ما حمایت کنید. راه های مختلفی برای حمایت از ما وجود دارد. ساده ترین راه معرفی GameManiacs به دوستان، آشنایان و یا هرکسی که می شناسید است. راه دوم این است که هر روز روی تبلیغاتی که در سایت وجود دارد کلیک کرده و منتظر لود شدن سایت هدف باشید.

اما بهترین راه برای حمایت از GameManiacs حمایت به صورت نقدی می باشد که شما می توانید از طریق پنل زیر هر مقداری که دوست دارید را به حساب ما واریز کنید. خدمات پایه ما همیشه رایگان خواهد بود و بدون مشکل در دسترس شما قرار خواهد گرفت. حمایت مالی از ما کاملا اختیاری بوده اما با قدردانی بی نهایت ما همراه خواهد بود. به شما این اطمینان را میدهیم که تمام حمایت های شما برای پیشرفت سایت و بهتر شدن آن استفاده خواهد شد. در حال حاضر امکان تشکر از حمایت کنندگان وجود ندارد به جز اینکه همه آن ها جایی در قلب ما خواهند داشت.

با تشکر صمیمانه از همه کسانی که ما را در راه بهتر کردن روز به روز خدمات سایت یاری می کنند.

با تشکر از کاربران عزیزی که تا به حال حمایت کرده اند.

لیست کاربرانی که تا به حال از ما نقدا حمایت کرده اند:

حامد

محمد

محمد

(به دلایلی نام کامل کاربران نوشته نشده است)

Rating: 4.5. From 15 votes.
Please wait...