GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC

 

دانلود نسخه کم حجم بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای کامپیوتر

Call of Duty Modern Warfare 3 Corepack 7.7 GB

آپلود مجدد فایلها در تاریخ 31 مرداد 95

Call of Duty® Modern Warfare® 3 Cover

ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ (به انگلیسی: Call of Duty: Modern Warfare 3) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های ندای وظیفه است که توسط شرکت اینفینیتی وارد و اسلج‌همر گیمز ساخته شده‌است و توسط شرکت اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز در ۸ نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شده‌است. ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳، سومین بازی سری جنگاوری نوین و هشتمین بازی از سری بازی‌های ندای وظیفه به شمار می‌رود.

ساعاتی پس از کشته شدن سپهبد شپرد به دست جان “سوپ” مکتویش میگذرد. پرایس و نیکولای، سوپ را که مجروح شده بود به مکان امنی که توسط Loyalist های روسی مورد استفاده قرار می گیرد، در هیماچال پرادش، شمال هند، می برند ولی زود می فهمند که ولادمیر ماکاروف، نیرو های خود را برای کشتن آن ها فرستاده است. یوری، یک Loyalist که برای نیکولای کار می کند و از دیگر سربازانش به او وفادار تر است، سوپ، پرایس و نیکولای را همراهی میکند تا از سد نیروهای ماکاروف بگذرند. در همین زمان، جنگ بین روسیه و آمریکا با زحمات یکی از تیم هاینیروی دلتا، با لقب متال به نفع آمریکا انجام می گیرد و آمریکا، نیویورک را حفظ می کنند. دو ماه بعد، ماکاروف به یک هواپیما که در راه هامبورگ بود و رئیس جمهور روسیه، بوریس ورشوسکی در آن بود، حمله می کند تا جلوی او را که قصد داشت با آمریکا صلح کند، بگیرد…

در نسخه قبل، هانس زیمر کار ساخت موسیقی‌های بازی را انجام داده بود و در این نسخه نیز شاهد حضور یک آهنگساز خوب دیگر در بازی هستیم. موسیقی‌های در این بازی را برایان تایلر انجام داده که آهنگسازی فیلم‌هایی مانند کنستانتین، سه فیلم آخر از سری سریع و خشمگین و چشم عقاب را در پرونده کاری خود دارد. موسیقی‌ها با شکل و شمایلی حماسی در بازی طراحی شده‌اند که هیجان صحنه‌ها را بالا ببرند و بازیکنان را به خوبی در روند بازی قرار دهند. موسیقی در صحنه‌های مختلفی که در بازی مشاهده می‌شود، نقش زیادی در انتقال حس به بازیکنان را دارد.

____________________________________

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Modern Warfare 3

OS Version: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memory: 2 GB
Graphics: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better
Network: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.
DirectX®: DirectX® 9.0c or later
Disk Space: 16 GB

____________________________________

تصاویر بازی Call of Duty Modern Warfare 3

____________________________________

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 نسخه کم حجم از سرور TrainbiT

____________________________________

رمز فایل فشرده : gamemaniacs.ir

حجم : 7.7 GB | نسخه Corepack تک زبانه

____________________________________

Rating: 5.0. From 4 votes.
Please wait...