GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دانلود بازی Dishonored برای PC

 

دانلود بازی Dishonored Game of The Year Edition برای کامپیوتر

Dishonored Game of The Year Edition Corepack 5.3GB

 

Dishonored-PC-Cover

بی‌آبرو یا رسوا (به انگلیسی: Dishonored) یک بازی ویدئویی اکشن-ماجرایی و مخفی‌کاری است که درسال ۲۰۱۲ توسط استدیوی آرکین توسعه یافته است و توسط بتزدا منتشر شده‌است. این بازی در اکتبر ۲۰۱۲ در سراسر جهان برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰منتشر شده‌است. نسخهٔ کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این بازی نیز در اوت ۲۰۱۵ در دسترس قرار گرفت. دنباله‌ای بر این بازی با عنوان بی‌آبرو ۲ در ژوئن ۲۰۱۵ رونمایی شد، و قرار است در سال ۲۰۱۶ عرضه شود.

این بازی اول شخص بوده و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تعدادی از ماموریت‌های ترور را با راه‌های مختلف انجام دهند. با انتخاب بازیکن مأموریت می‌تواند از طریق مخفی کاری، مبارزه و یا ترکیبی از هردو به پایان برسد. مرور هر مرحله بازشده مسیرهای جدید و جایگزین برای رسیدن به اهداف مرحله شامل می‌شود و ممکن است برای تکمیل مراحل تمام اهداف corvo را به شیوه‌ای غیرکشنده از بین ببرید. داستان و مراحل در پاسخ به فعالیت‌های خشونت‌آمیز بازیکن تغییر می‌کنند. تجهیزات جادویی و توانایی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا برای ایجاد جلوه‌های جدید و متنوع باهم ترکیب شوند.

داستان در یک شهر صنعتی به نام دان وال (Dunwall) اتفاق می‌افتد و زندگی محافظ مخصوص و حرفه‌ای ملکهٔ شهر یعنی Corvo Atano را به تصویر می‌کشد. کوروو برای مدت‌ها محافظ قابل اعتماد ملکه بوده است، اما همه چیز به همین شکل باقی نماند، ملکه به قتل می‌رسد و قتل او به گردن کوروو می‌افتد، و او را به اتهام قتل ملکه به زندان می‌اندازند. کوروو در زندان با فردی به نام The outsider آشنا می‌شود، او که شخصیت مرموزی دارد از قدرت‌های ماوراء‌طبیعی بهره می‌برد. چندین بازیگر از جمله سوزان ساراندون، براد دوریف، کری فیشر، مایکل مدسن، لینا هیدی و کلویی مورتز کار صداپیشگی را برای بازی انجام داده‌اند.

____________________________________

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Dishonored

OS: Windows Vista / Windows 7
Processor: 3.0 GHz dual core or better
Memory: 3 GB system RAM
Hard Disk Space: 9 GB
Video Card: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD (5850
Sound: Windows compatible sound card

____________________________________

تریلر بازی

____________________________________

تصاویر بازی

____________________________________

دانلود بازی Dishonored Game of The Year Edition نسخه Corepack از سرور TrainbiT

____________________________________

رمز فایل فشرده: gamemaniacs.ir

نسخه: Corepack

حجم: 5.3 گیگابایت

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...