GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دانلود بازی HITMAN برای PC

 

دانلود بازی HITMAN برای ویندوز

HITMAN for PC Steam Back up

بازی HITMAN

بازی HITMAN™ 2016 نام جدیدترین نسخه از سری بازیهای Hitman است که به تازگی منتشر شده است . برای دانلود آخرین بک آپ بازی HITMAN™ از 2 سرور مختلف به ادامه مطلب مراجعه کنید

جالب است بدانید که حتی برای شیوه‌های مخفی‌کاری نیز روش‌های کاملا متفاوتی در بازی وجود دارد و این کار را نیز می‌توان با خونسردی تمام و یا خونریزی و کشت و کشتار انجام داد که انتخاب هریک از آن‌ها به سلیقه گیمر باز میگردد. در مرحله پاریس و شو لباس، بر اساس گفته‌های استودیو سازنده بازی، حدود ۳۰۰ شخصیت عادی (NPC) حضور دارند که کاملا متمایز از یکدیگر بوده و حتی می‌توانند به حرکات گیمر واکنش نشان دهند. برای مثال، وقتی وارد محوطه موزه می‌شوید، یک خبرنگار در حال مصاحبه با یکی از حاضرین در مراسم است که اگر از بین آن‌ها عبور کنید، اعتراض این اشخاص را در پی خواهد داشت! البته این قبیل اقدامات فقط برای نمایش قدرت موتور بازی نیست و با گوش دادن به صحبت‌های مابین این دو شخص، اطلاعات جدیدی از نوواکو به دست می‌آورید.

محیط‌های بازی، بزرگ‌ترین در بین تمام نسخه‌های این سری است و همچنین امکان تعامل با عوامل محیطی برای از بین بردن دشمنان وجود دارد و شلیک cxو یا استفاده از سلاح‌های سرد تنها طرق کشتن دشمنان نیستند. برای مثال می‌توانید با انداختن یک لوستر بر سر یکی از نگهبانان وی را از بین ببرید و حتی یکی از روش‌های دیگر کشتن نوواکو که شاهدش بودیم، تخریب سقف سالن بر روی وی است که بسیار جذاب به نظر می‌رسد.در مرحله پاریس ۳۰۰ شخصیت متمایز در محیط حضور دارندالبته تمامی روش‌های کشت و کشتار به این خشونت نیست و می‌توانید مثل یک قاتل شیک با استفاده از سلاح دوربین دار خودتان از بالای یکی از برج‌های اطراف در موقعیت صحیح به نواکوو شلیک کنید، یا این‌که با ریختن سم در لیوان نوشیدنی وی مسمومش کنید.

یکی دیگر از نکات تاثیر گذار در گیم‌پلی بازی، مساله استتار یا همان استفاده از پوشش دیگر شخصیت‌های حاضر است. در مرحله نمایش داده شده از بازی، مامور 47 از پوشش نیروهای امنیتی گرفته تا گارسون‌ها و گریمور‌ها را بر تن می‌کرد و ذکر این نکته الزامی است که هریک از آن‌ها برای یک روش قتل موثر هستند. برای مثال اگر قصد شما، کشتن نواکوو با استفاده از سم باشد، باید از پوشش گارسون استفاده کنید تا هدف به شما شک نکند. یا اگر روش نزدیک شدن و استفاده از سلاح‌های سرد را انتخاب کنید، پوشش نیروهای امنیتی منطقی‌تر است. البته تصور نکنید که استفاده از پوشش همواره به معنای آسان‌تر شدن بازی است. چرا که برخی از اشخاص بلند مرتبه حاضر در مرحله، تمام نیروهای خود را می‌شناسند و رییس گارد‌های محافظتی با مشاهده مامور 47 در پوشش یکی از نیروهایش، بلافاصله به سمت وی شلیک خواهد کرد.

____________________________________

حداقل سیستم مورد نیاز بازی HITMAN

S: OS 64-bit Windows 7
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

____________________________________

تصاویر بازی

____________________________________

این نسخه تا تاریخ 08/12/2016 آپدیت شده و شامل تمامی اپیزود ها و آخرین آپدیت نیز هست

نسخه ای که برای شما آماده کرده ایم فاقد کرک بوده , اما میتوان از آن به عنوان بک آپ استیم استفاده کرد . کافیست پوشه بدست آمده رو در مسیر زیر کپی کنید

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Hitman™

____________________________________

دانلود بازی HITMAN نسخه SteamBackUpاز سرور TrainbiT

دانلود بازی HITMAN نسخه SteamBackUp از سرور Uploadboy – ایران

____________________________________

رمز فایل فشرده: gamemaniacs.ir

حجم: 38.9 GB | نسخه: GameManiacs steam Backup

HITMAN™: THE COMPLETE FIRST SEASON Prologue + Episode 1-6 + Bonus Episode

بازی به آخرین نسخه آپدیت شده است .

____________________________________

No votes yet.
Please wait...