GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دانلود کرک بازی Deus Ex Mankind Divided

 

دانلود کرک بازی Deus Ex Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided Cpy Crack

کرک بازی Deus Ex Mankind Divided

بازی Deus Ex Mankind Divided نام جدیدترین نسخه از سری بازی های اکشن Deus Ex است که توسط Eidos Montreal ساخته و توسط Square Enix منتشر شده است . برای دانلود بازی Deus Ex Makind Divided به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود کرک بازی Deus Ex Mankind Divided که از قفل Denuvo بهره می برد و مدتها بی کرک مانده بود اما بالاخره توسط گروه CPY که این روزها برای کرک بازی های Denuvo بسیار معروف و محبوب شده اند کرک شد و برای دانلود آماده شده است.

داستان بازی دو سال پس از وقایع قسمت Human Revolution رخ خواهد داد. حال آدام جنسن با عواقب بعدی Aug Incident رو به رو شده است. این حادثه باعث شده تا انسان‌های تکامل یافته ماشینی که در بدن آن‌ها از ابزار مکانیکی استفاده شده است بر اثر حادثه‌ای به افرادی غیرقابل کنترل و خشن و بسیار خطرناک تبدیل شوند و آدام جنسن در شرایط بسیار خطرناکی قرار بگیرد.

 چرا که او در قسمت قبلی بازی پرده از اتفاقاتی بزرگ برداشت و در نهایت باعث شد تا انسان‌هایی که شبیه خودش توسط دستگاه‌های مکانیکی تکمیل شده‌اند به مرز جنون برسند و کنترلی بر روی بدن خود نداشته باشند. حال دنیا به جایی نا امن تبدیل شده است و بی‌عدالتی در گوشه و کنار کوچه‌ها و خیابان‌ها حکم‌فرمایی می‌کند. حال مردم عادی که این ناآرامی‌ها را به خاطر وجود افراد تکامل یافته‌ای مانند آدام جنسن می‌بینند، علیه آن‌ها شورش کرده‌اند و اوضاع روی کره زمین بسیار برهم ریخته است. دوره تجدید ادبی و فرهنگی به پایان رسیده بود، حال دنیایی از اختلافات و تفرقه به وجود آمده است. این دقیقا جایی است که روایت بازی Deus Ex: Mankind Divided آغاز می‌شود.

توضیحات از زومجی

این کرک نسخه کامل بوده و هنوز مشکلی برای آن گزارش نشده است و می توانید بازی را با آن بدون دردسر اجرا کنید.

این کرک تمام DLC هارا شامل می شود و ورژن آن تا Hotfix انتشار یافته در 11 نوامبر است پس از DirectX 12 به صورت رسمی پشتیبانی نمیکند.

____________________________________

دانلود کرک بازی Deus Ex Mankind Divided از لینک مستقیم

دانلود با حجم 21KB

____________________________________

رمز فایل فشرده: gamemaniacs.ir

حجم: 20KB

گروه انتشار دهنده: CPY

____________________________________

 

No votes yet.
Please wait...