GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دو تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 

به تازگی دو تریلر جدید از بازی بسیار موردانتظار Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands منتشر شده است. یکی از این دو تریلر ، مربوط به نسخه بتای بازی است که به صورت محدود و توسط تعداد مشخصی از کاربران تجربه شده است و تریلر دیگر تریلری Live Action می باشد. برای مشاهده این دو تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands با ما همراه باشید.

در تریلر اول که بیشتر جنبه تبلیغات کوتاه دارد شما شاهد گربه ای هستید که با دیدن نقطه لیزر اسلحه ی یکی از تک تیر اندازان شروع به دنبال کردن آن می کند تا این که لیزر کم کم به روی میزی که دشمنان در حال کارت بازی روی آن هستند می رود و گربه هم به دنبال آن روی میز می رود تا این که تک تیرانداز همه افراد دور میز را می کشد. به خاطر همین اسم تریلر The Red Dot گذاشته شده است. شاید منظور از این تریلر این بوده است که درون بازی ، گربه ها به دنبال لیزر اسلحه های شما می افتند و شاید هم تنها برای جذاب کردن تریلر از آن استفاده کرده اند. در در هر حال شما میتوانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید.

دانلود : کیفیت 720     کیفیت 360

اما تریلر دوم یک تریلر گیم پلی از بازی است و یکی از مراحل بازی را به صورت co op به نمایش می گذارد. همان طور که در مطالب قبل هم گفته شد در این بازی برای طی کردن مراحل کاملا آزادی عمل دارید و علاوه بر آن هوش مصنوعی دشمنان و مردم عادیِ درون بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. شرایط آب و هوایی هم بسیار پویا طراحی شده است. برای مثال در این تریلر که شبی بارانی را نمایش می دهد برخی از نگهبانان در حال استراحت هستند و برخی در حال نگهبانی دادن.

طبق صحبت های فردی که این تریلر از بتا را ضبط کرده است ، همان طور که در این تریلر می توان با دوستان خود برای کشتن دشمنان برنامه ریز و هدف گذاری کرد ، چنین هدف گذاری هایی هم در بازی کردن به صورت تنها و با یارانی که هوش مصنوعی دارند برقرار می باشد. شما می توانید این تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands که محتوای خوبی برای ارزیابی بازی دارد را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود : کیفیت 720     کیفیت 360     کیفیت 270

این بازی قرار است در تاریخ 7 March سال جاری برای هر 3 پلتفرم Xbox One , PS4 و PC عرضه شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...