GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

سه تریلر جدید از بازی Resident Evil 7 biohazard منتشر شد

 

بازی Resident Evil 7 biohazard یکی از مورد انتظار ترین بازی ها سال جدید میلادی است که قرار است در تاریخ January 24 سال 2017 برای هر سه پلتفر پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود.

چند وقتی است که نسخه بتای بازی در دسترس پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار گفته است و طی این زمان بیش از 4 میلیون بار دانلود و تجربه شده است. چند روز پیش هم آپدیتی به این دمو اضافه شد که موارد بیش تری از بازی را در دسترس قرار می داد.

بازی Resident Evil 7 biohazard
بازی Resident Evil 7 biohazard

چندی پیش چند تصویر و 3 تریلر جدید از بازی منتشر شدند که به نظر میرسد حاوی بخش هایی از همین نسخه ی دمو است ، این 3 تریلر روی هم رفته 10 دقیقه هستند و شامل کمین کردن های خانواده ی خطرناک “Baker” درون خانه و همچنین موجودات فرازمینی زشت و ترسناک و معما های مختلفی هستند. باید خاطر نشان کرد که اول شخص بودن بازی به ترسناک تر شدن تجربه ی آن بسیار کمک کده است و قابلیت استفاده از واقعیت مجازی را برای بازی به ارمغان آورده است.

بازی Resident Evil 7 biohazard
بازی Resident Evil 7 biohazard

با یک خبر برای طرفداران PC شما را دعوت به دیدن این تریلر ها میکنم ؛ در تاریخ December 19 دموی بازی برای دارندگان رایانه های شخصی هم قابل اجرا خواهد بود.

تریلر اول [TAPE-1 “Desolation”] :

تریلر دوم [TAPE-2 “The Bakers”]:

تریلر سوم[TAPE-3 “Resident Evil”]:

No votes yet.
Please wait...