معماری

معرفی بازی GRIP

بازی GRIP یک بازی مستقل نسبتا جدید است که اکنون تنها برای PC و به صورت Early Access  در Steam قابل خریدن می باشد و نسخه کامل آن در بهار 2017 منتشر می شود همچنین به گفته سازندگان در سال 2017 برای کنسول ها هم عرضه خواهد شد. این بازی در سبک Combat Racing و با الهام از بازی Rollcage ساخته شده است. برای معرفی بازی GRIP و همچنین دیدن تریلر ها و عکس های آن با ما همراه باشید.

معرفی بازی GRIP
معرفی بازی GRIP

تیم سازنده ی بازی که تیمی مستقل است و شامل حتی تعدادی دانشجو رشته بازی سازی می باشد بازی را در فضا های فرا زمینی و به عبارتی در سیاره های مختلفی طراحی کرده است. همچنین ماشین ها به شکلی آینده نگرانه طراحی شده و طوری هستند که در هر دو جهتشان قابل کنترل شدن می باشند و در واقع ماشن ها چپ نمی کنند!! علاوه بر توانایی در شخصی سازی ماشین ها ، شما می توانید بر روی آن ها اسلحه های مختلفی قرار دهید تا در مسابقه ها حریفان خود را راحت تر از دور مسابقه خارج کنید. پایین تر می توانید کانسپت هایی از سیاره ها و ماشین ها این بازی را ببینیند:

به گفته ی سازندگان بخش خیلی مهم بازی موسیقی های کار شده در آن است که بازی را خیلی هیجان انگیزتر میکنند و برای تهیه این موسیقی ها از 10 گروه مختلف استفاده شده است. گرافیک بازی هم در سطح قابل قبولی قرار دارد چرا که بازی با موتور بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است. با توجه به تریلر ها ، گیم پلی بازی هیجان انگیز ، شلوغ و متناسب با آن است. بازی از بخش های مختلفی اعم از Career , Arcade , Time Trail و … تشکیل شده و دارای بخش آنلاین نیز می باشد.

این ها اطلاعات کلی برای معرفی بازی GRIP بودند ، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی بازی مراجعه کنید. در ادامه می توانید تریلر ها و عکس های رسمی که تا به امروز منتشر شده اند را دانلود کنید:

دانلود تریلر GRIP All Torque :      کیفیت 1080      کیفیت 720      کیفیت 360

—————————————————————————

دانلود تریلر GRIP Kickstarter Gameplay Features :       کیفیت 720      کیفیت 480      کیفیت 360

—————————————————————————

دانلود تریلر GRIP Dance of Destruction :       کیفیت 720      کیفیت 480      کیفیت 360

—————————————————————————

دانلود  GRIP Early Access Launch Trailer :      کیفیت 1080      کیفیت 720      کیفیت 360

—————————————————————————

دانلود تریلر GRIP Full Kontakt :      کیفیت 1080      کیفیت 720      کیفیت 360

—————————————————————————

دانلود تصاویر رسمی منتشر شده از بازی GRIP : به صورت فایل zip

No votes yet.
Please wait...

درباره ی Phixer

!Movie & Game Lover

یک دیدگاه

  1. بازی جالبی بایدباشه مخصوصا که درسبک combat racingهست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس