GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

نقشه ی جدید Giant’s Shadow در آپدیت جدید Battelfield 1

 

آپدیت جدید “Battlefield 1” قرار است در تاریخ 13 دسامبر برای خریداران نسخه ی پریمیوم و کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند عرضه شود که شامل یک نقشه ی جدید به نام “Giant’s Shadow” و یک کمان زنبورکی مخصوص پرتاب نارنجک (Grenade Crossbow) است !! البته دارندگان نسخه معمولی بازی و کسانی که بازی را پیش خرید نکرده اند نگران نباشند چون یک هفته بعد از تاریخ مذکور این آپدیت در اختیار همگان قرار خواهد گفت.


سلاح “Grenade Crossbow” همان طور که از اسمش مشخص است یک کمان زنبورکی است که میتواند نارنجک را پرتاب کند همانند کاری که با تیر نجام میدهد. به گفته ی الکترونیک آرتز ، منتشر کننده بازی، بر اساس بسیاری از اختراعات زمان جنگ بزرگ (جنگ جهانی اول) ، این ابزار (Grenade Crossbow) توانایی پرتاب کردن هردو نوع نارنجک با قدرت انفجار بالا و نارنجک ترکش دار را دارد.


اختراعی که از آن صحبت شده به نظر من چیزی است که در جنگ جهانی اول به نام “Sauterelle” معروف بود. یک بمب پرتاب کن فرانسوی که اولین بار در این جنگ استفاده شد . با توجه به اطلاعات ویکی پدیا این اسلحه خیلی در روند جنگ موثر نبوده است ، در ضمن این اسلحه به نحوی نبوده که بتوانید براحتی آن را بردارید و بدوید زیرا این اسلحه بیش از 50 پوند ( معادل حدودا 22 کیلو) بوده است و همچنین دو نفر برای راه اندازی اش نیاز بوده است. اما خب این یک بازی است و اسلحه ها برای ارائه نه به طور دقیق بلکه به طور نسبی با واقعیت ساخته می شوند. و صد البته اگر شما یک ادم نیرومند به مانند اسب باشید میتوانید هم این اسلحه و هم یک آر پی جی قرون وسطایی را زیر کتف زده و به نبرد روید.

و اما درباره ی نقشه ی جدید باید گفت که به نظر می رسد منظور از کلمه ی “Giant” در نام این نقشه ، یک کشتی هوایی سقوط کرده ی بسیار بزرگ است که مربوط به جنگی به نام “Battle of the Selle” در جنگ جهانی اول است. این جنگ مربوط به زمانی است که نیرو های انگلیسی از خط هیندنبورگ عبور کرده و به سمت مرکز راه آهن هستند. نتیجه نامشخص است. یک قطار زره پوش میتواند نتیجه را تغییر دهد .
ویا حتی هدفگیری های خوب برای پرتاب نارنجک .

 

No votes yet.
Please wait...