GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

نگاهی کوتاه به بسته توسعه دهنده Battlefield 1

 

در ماه March سال 2017 قرار است جدید ترین بسته توسعه دهنده Battlefield 1 عرضه شود. از ویژگی های این بسته : تعدادی نقشه ی جدید ، اسلحه های جدید و نیرو های فرانسوی قابل بازی کردن هستند . این بسته “They Shall Not Pass” نام دارد و قرار است نمایشِ یک جنگ تمام عیار را گسترش دهد.

نمی خواهم شما را به حاشیه ببرم و بهتر است برویم سراغ اصل مطلب و نگاهی اجمالی به بسته توسعه دهنده Battlefield 1 بیندازیم. برای شما طراحی های مفهومی از تیم حرفه ای DICE را آورده ام که نشان دهنده ی چشم انداز های تیم سازنده ی “They Shall Not Pass” می باشد. و همچنین می توانید اطلاعاتی درباره ی اتفاقات واقعی که این مناظر نیمه سوز و خندق های گِلی از آن ها اقتباس شده اند بدست آورید.

 حدود یک میلیون گلوله و خمپاره در آغاز جنگ “Verdun” شلیک شدند. این باعث شد که یک جنگل عظیم سوزان در اطراف شهر های مستحکم به وجود آید. سربازان در داستان های خود از آتشی سخن می گفتند که حتی از فاصله های دور هم قابل دیدن بودند. سازندگان خیلی دوست داشتند که این نبرد که مقدمه است برای جنگی که بعد ها به نام “the Devil’s Anvil” معروف شد را به نمایش درآورند که بالاخره به آن دست یافته اند.

نبرد های اولیه در اطراف “Verdun” خیلی سریع به روستا های اطراف مانند روستای “Samogneux” منتقل شدند و همچنین دیگر هیچ اثری از جنگل ها وجود نداشت. جنگ “Verdun” که به طولانی ترین نبرد در جنگ جهانی اول مشهور بوده و 9 ماه طول کشیده است ، کاملا باعث نابودی آن منطقه شد. شما می توانید نقشی در این نبرد ها در ماه سرد February سال 1916 ، با دریافت بسته توسعه دهنده Battlefield 1 داشته باشید.

داستان های قهرمانانه درباره سربازان های داخل “Fort Vaux” سازندگان بازی را جذب خود کرده است که چگونه در نبرد های سخت برای هر سانت آن جا در دالان های زیرزمینی کشته شدند. در این مکان مارپیچ هایی از راهرو های تاریک وجودد دارند که فرانسوی ها و آلمانی ها در ان ها جنگیدند و از سلاح هایی مانند : نارنجک ، شعله افکن و شیشه های سم استفاده می کردند.

در طول جنگ “Verdun” بیش از 40 میلیون توپخانه به کار گرفته شد و زمین آن نواحی را بمب باران کردن و زمین را به چشم اندازی در هم شکسته از تبدیل کردند. در این هنگام بود که سنگر ها و تونل های زیر زمینی پناهگاه هایی را پدید آوردند که تا به امروز شما در Battlefield 1 آن ها را تجربه نکرده اید.

 در تضاد با جنگ “Verdun” نبرد دیر هنگام “Soissons” در سال 1918 برای سازندگان اقتباسی بوده است تا یک نقشه ی دیگر بسازند تا یورش تانک های فرانسوی را به نمایش بکشند. این نبرد پیرامون پل های کلیدی بر روی رود “Aisne” و کمینگاه های اطراف روستای “Fismes” اتفاق می افتند.

پس بررسی بسته توسعه دهنده Battlefield 1 باید این مورد را هم اضافه کنم که اگر می خواهید این بسته ی توسعه دهنده را تجربه کنید باید نسخه ی Premium Pass بازی Battlefield 1 را خریداری کرده باشید.

منبع

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...