GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

6 نقشه جدید در آپدیت بعدی بازی COD Modern Warfare Remastered

 

در هنگام انتشار نسخه بازسازی شده ی بازی Call of Duty Modern Warfare همراه نسخه جدید سری محبوب “Call of Duty” تعداد 10 عدد از 16 نقشه ی نسخه قدیمی این قسمت عرضه شد ، اما در 13 دسامبر یعنی چند روز آینده قرار است طی یک به روزرسانی 6 نقشه ی باقی مانده به صورت بازسازی شده به صورت رایگان عرضه شوند. برای دسترسی به این آپدیت باید یکی از نسخه های ویژه ی بازی Call of Duty Infinite Warfare را خریده باشید زیرا هنوز خبری از خرید نسخه بازسازی شده ی بازی Call of Duty Modern Warfare به صورت جداگانه نیست!

بازی Call of Duty Modern Warfare

نام 6 نقشه ای که قرار است اضافه شوند عبارتند از : Bloc ، Countdown ، Showdown ، Strike ، Pipeline ، Wet Work . در طی این به روز رسانی دو حالت جدید هم به بازی اضافه می شوند به نام های Gun Game و Hardpoint که به ترتیب در نسخه های Black Ops و Black Ops 2 وجود داشتند. در ضمن یک نقشه ی دیگر هم قرار است در این آپدیت گنجانده شود به نام Winter Crash که به نظر ظاهری برفی و کریسمسی دارد و به مناسبت آغاز سال جدید میلادی عرضه می شود ، اما هنوز خیلی اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است.

No Caption Provided

12DaysIcon2.png

و اما برای بازی “Call of Duty: Infinite Warfare” هم قرار است طی یک به روز رسانی یک نقشه به نام “Genesis Holiday” دریافت کنند اما به نظر می آید که این نقشه یک نقشه ی کاملا جدید نیست بلکه یک تم است که به یکی از نقشه های بازی اضافه می شود و حال و هوای تعطیلات را به آن میدهد. خبر دیگر آن که قرار است برای این بازی از تاریخ 21 دسامبر و به مدت 12 روز هدایایی به بازیکنان داده شود که شامل موارد شخصی سازی مخصوص زمستان ، پاداش ها و … خواهند بود. تنها کاری که باید برای دریافت این هدایا انجام دهید این است که در این 12 روز وارد بازی و حساب کاربری خود شوید و هر روز هدیه ی خود را بردارید.

و در نهایت ، خبر آخر این که کسانی که بازی “Call of Duty: Black Ops III” را تجربه کردند و حال نسخه ی “Infinite Warfare” را هم خریداری کرده اند یک اسلحه با ظاهری جدید از اسلحه “Hailstorm” دریافت می کنند. این اسلحه میتواند هم زمان سه گلوله به طرف دشمنان پرتاب کند و دارای دو ویژگی دیگر هم هست. یکی به نام “Whirlwind” که سرعت شلیک را بالا می برد ولی کنترل اسلحه به دلیل لگد های شدید تر سخت می شود و دیگری به نام “Focus” که دقت نشانه گیری را افزایش میدهد و نوسان های هنگام نشانه گیری را کم می کند. می توانید تصویر مربوط به آن را در زیر ببینید.

No votes yet.
Please wait...