GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

8 بازی مورد انتظار سال 2017

 

با نزدیک شدن به پایان سال 2016 میلادی، اکثر گیمرها چشم به 2017 دوخته و انتظار بازی هایی که در این سال منتشر می شود را می کشند. با ما باشید تا 8 بازی که بیشتر از بقیه چشم انتظار گیمر ها را به خود دوخته است به شما معرفی کنیم.

البته قبل از خواندن این مطلب لازم است که بدانید این بازی ها بر اساس تاریخِ انتشار دسته بندی شده اند و این لیست به هیچ وجه به این اشاره ندارد که یکی از بازی ها بهتر و یا محبوب تر از دیگری است. همچنین بازی هایی که برای PC منتشر نمی شوند در این لیست آورده نشده اند.

1.اولین بازی لیست، بازی Resident Evil 7 Biohazard می باشد که نسخه دمو آن همین امروز در استیم انتشار یافت و قابل تجربه می باشد.

بازی Resident Evil 7 Biohazard در 24 ژانویه سال 2017 (5 بهمن 1395) منتشر خواهد شد.

2.بازی For Honor جدید ترین ساخته یوبیسافت که در سبک مبارزه ای شما را به نبرد هایی بین وایکینگ ها و سامورایی ها و دیگر جنگجویان بزرگ تاریخ می برد.

بازی For Honor در تاریخ 14 فوریه 2017 (26 بهمن 1395) انتشار خواهد یافت.

3.بازی Sniper Elite 4 که جدیدترین قسمت سری Sniper Elite می باشد و تجربه جذاب این سری با گرافیک بهتر و داستان جدید را به همراه قابلیت های بیشتر را ارائه خواهد کرد.

عنوان Sniper Elite 4 در تاریخ 14 فوریه 2017 (26 بهمن 1395) انتشار خواهد یافت و به نظر می آید از قفل امنیتی Denuvo استفاده نخواهد کرد.

4. Ghost Recon Wildlands که جدیدترین قسمت سری بازی Ghost Recon ساخته Tom Clancy می باشد و این بازی را به تغییرات اساسی به یک عنوان جهان باز تبدیل کرده و بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

این عنوان در تاریخ 7 مارس 2017 (17 اسفند 1395) انتشار خواهد یافت.

5.Mass Effect Andromeda قسمت جدید سری Mass Effect که گیمرها سال ها در انتظار آن بودند و در کهکشان آندرومدا اتفاق می افتد.

در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق بازی Mass Effect Andromeda مشخص نشده است اما طبق اطلاعات فعلی این بازی در یک چهارم اول سال 2017 یعنی تا آخر مارس( تقریبا 10 فروردین) منتشر خواهد شد.

6.بازی Tekken 7 همانطور که از نامش مشخص است هفتین نسخه از سری بازی مبارزه ای Tekken است که اولین نسخه از این سری بازی است که برای PC نیز منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار دقیق این عنوان نیز مشخص نیست اما طبق صفحه استیم بازی اوایل 2017 منتشر خواهد شد.

7.Star Citizen که یکی از مورد انتظار ترین عناوین سبک خود بوده و البته انحصاری PC نیز می باشد که خبر بسیار خوبی برای ما است.

تاریخ انتشار دقیق این بازی نیز انتشار نیافته و فقط اعلام شده که در سال 2017 منتشر خواهد شد.

8.Assassin’s Creed Empire البته این بازی هنوز حتی رسما معرفی نشده و فقط می دانیم که نسخه بعدی سری Assassin’s Creed در حال ساخت است. اطلاعات درز کرده نشان دهنده آن است که این بازی در مصر باستان خواهد بود. این بازی به احتمال بسیار زیاد در سال 2017 منتشر خواهد شد. منتظر نوشته ای کامل در مورد اطلاعاتی که از این بازی در دست است باشید.

Rating: 5.0. From 4 votes.
Please wait...