GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

دانلود محتوای اضافه Fallout 4 Contraptions Workshop DLC

 

دانلود محتوای اضافه Fallout 4 Contraptions Workshop DLC

Fallout.4.Contraptions.Workshop.DLC-CODEX

Fallout 4 Contraptions Workshop DLC Cover

Fallout 4 Contraptions Workshop نام جدیدترین محتوی اضافه قابل دانلود بازی Fallout 4 است که قبلا در e3 2016 معرفی شده بود . برای دانلود این DLC به ادامه مطلب مراجعه کنید

بتسدا در جریان کنفرانس مطبوعاتی E3 2016، از انتشار تازه‌ترین بسته‌الحاقی Fallout 4 با تمرکز برروی بسته Workshop رونمایی کرد. در مجموع بستدا از ۳ بسته‌الحاقی مختلف رونمایی کرده است .

ر این بسته‌الحاقی، بستدا آیتم‌های هرچه بیشتری را شامل تسمه نقاله، ماشین‌هایی برای مرتب‌سازی و در نتیجه بهبود تجربه بازیکنان از Fallout 4 ارائه می‌دهد. سومین بسته‌الحاقی که نسبت به دو بسته دیگر کوچک‌تر به نظر می‌رسد؛ Nuka World نام‌گذاری شده است. علاقمندان در ماه آگوست شاهد انتشار این بسته خواهند بود. این بسته‌الحاقی بیشتر احتمالا ما را به محیط یک پارک تفریحی با آزادی کامل می‌برد

Machines that sort! Machines that build! Machines that combine! With Fallout 4 Contraptions, use conveyer belts, scaffolding kits, track kits, even logic gates to construct crazy and complex gadgets to improve your Wasteland settlements. The Contraptions Workshop also includes all-new features like elevators, greenhouse kits, warehouse kits, fireworks, armor racks and more!

.جدیدترین DLC منتشر شده هم اکنون با کرک Codex و 378 مگابایت حجم از 2 سرور قابل دانلود است . برای استفاده از این DLC  , بعد از آپدیت بازی به نسخه 1.5 ابتدا این DLC رو در پوشه اصلی بازی نصب کنید و از پوشه Codex مجددا بازی رو کرک کنید .

____________________________________

تصاویر بازی Fallout 4 Contraptions Workshop DLC

برای اجرای این DLC شما به نسخه Codex بازی و آپدیت های 1.4 و 1.5 نیاز دارید . برای دانلود کلیک کنید !

____________________________________

دانلود Fallout 4 Contraptions Workshop DLC بازی Fallout 4 از سرور TrainbiT

____________________________________

دانلود Fallout 4 Contraptions Workshop DLC بازی Fallout 4 از سرور Uptobox

____________________________________

رمز فایل فشرده: gamemaniacs.ir

نسخه: Codex | حجم : 378 MB

____________________________________

No votes yet.
Please wait...