GameManiacs بزرگترین مرجع گیمرها – دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر به همراه کرک و ترینر

ایفای نقش Jon Snow در Call of Duty Infinite Warfare

 

وقتی  اکتیویژن و Infinity Ward برای اولین بار اخباری پیرامون بازی منتشر کردند، این اخبار نشان دهنده بازیگرانِ شخصیت های اصلی و فرعی بود.در اولین تریلر ما شاهد صحنه ای بودیم که در آن 2 کاراکتر دیده می شد،ولی فقط این نبود..

بنظر میرسد که یکی از دو شخصیت ها, ستاره بزرگ سریال گیم اف ترونز یعنی Jon Snow میباشد.ویدیو جدیدی که توسط Mashable منتشر شد نشان میدهد که Kit Harington  درحال اماده شدن برای ضبط حرکات برای بازی Call of Duty Infinite Warfare می باشد.

این ابتکار خاص طبق گفته Mashable برای این استفاده شد که ستاره های NFL را به بازی بیاورند.مانند سال گذشته که برای مثال  از Marshawn Lynch در Call Of Duty Black Ops 3 استفاده شد.

با توجه به Entertainment Weekly قرار است در این هفته اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه منتشر شود.در Call Of Duty Advanced Warfare ما شاهد حضور ستاره های بزرگ سینما در سری بازی های call of duty بودیم.برای مثال در Advanced Warfare ما شاهد بازیگری Kevin Spacey و همچنین ایفای نقش Christopher Meloni در Black Ops 3 بودیم.و یقیناً ما در Call of Duty Infinite Warfare شاهد بازیگری ستاره های سینما را  خواهیم بود.

تصاویری از این ویدیو:

این ویدئوی کوتاه رو میتونید از سرور trainbit  با حجم 4 مگابایت دانلود کنید .

Download Mp4 – 4 MB

 

No votes yet.
Please wait...